SMG Avrupa İş Ödülleri’nde Ulusal Kazanan Oldu 1 dakikada okunabilir

Ar-Ge faaliyetlerini İTÜ ARI Teknokent’te yürüten; 30 ülkede 700’den fazla firmaya telifli müzik, anons ve jingle yayın hizmeti sunan SMG, 2019 AVRUPA İŞ ÖDÜLLERİ’NDE GİRİŞİMCİLİK DALINDA YILIN “ULUSAL KAZANAN”I OLDU!

Her yıl iş dünyasında merakla takip edilen ve bu yıl 120 bin firmanın katıldığı 2019 European Business Awards ‘da SMG de yerini aldı. Dünyanın en büyük ve prestijli ticari yarışmalarından biri olan bu etkinlikte SMG, 2.753 firmayla birlikte değerlendirmeye alındı. Avrupa İş Ödülleri heyeti SMG’yi The Inflexion European Entrepreneur of the Year Award’da ulusal kazananı ilan etti.


Avrupa İş Ödülleri Genel Müdürü Adrian Tripp bu başarı ile ilgili şunları söyledi: “Bu önemli bir başarı ve SMG alanında öncü bir lider. Ulusal Kazanan olarak seçilmek demek, büyük yenilikçilik, etik ve başarı gösterdiğiniz anlamına gelir ve Avrupa’nın en iyi şirketlerinden biri olduğunuzu gösterir.

SMG Hakkında:

SMG, müzik ile teknolojiyi birleştirerek, Türkiye’de açık mekanlarda kapalı devre yasal müzik yayının yanı sıra anons ve jingle yayını da yapıyor. Harmonik benzerlik, üçüncü parti entegrasyonu, SaaS (Software as a Service) gibi pek çok yenilik üzerinde çalışıyor.

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

3 × 5 =

Paylaşım