İTÜ ARI Teknokentli Firmalarımız Deloitte Fast 50’de Ödül Aldı 2 dakikada okunabilir

Farklı ölçeklerdeki teknoloji firmalarının ve girişimcilerin, bugünün ve geleceğin teknolojilerini geliştirdikleri İTÜ ARI Teknokent; teknoloji firmalarına ve girişimcilere bu teknolojileri ticarileştirmeleri için uygun ortam ve olanakları sunmaktadır. Teknolojik bilgi üretmek, teknolojik bilgiyi ticarileştirmek, Türkiye’ye teknoloji girişimciliğini yaymak ve yabancı sermayenin ülkeye girişini hızlandıracak teknolojik altyapıyı sağlama hedefleriyle 2002 yılından bu yana yürütülen çalışmalar sayesinde firmalarımız her geçen gün yerel ve küresel ölçekte başarılara ulaştı.

Deloitte’un 1995 yılından bu yana dünya çapında yürüttüğü Deloitte Teknoloji Fast 50 programının Türkiye ayağı, ülkemizin hızla büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla gerçekleştirildi. Listede İTÜ ARI Teknokentli 5 firmamız yer aldı.

Bu yıl 18. kez düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 programında, geliri 100 milyon Euro ve üzerinde olan teknoloji şirketlerine ‘Big Stars Ödülü’ verildi. Big Stars ödülünü almaya hak kazanan teknoloji şirketlerinden biri, Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri çözümleri sağlayıcısı İTÜ ARI Teknokentli İnnova Bilişim oldu.

İTÜ ARI Teknokent bünyesinde faaliyetlerini sürdüren;

Finansal teknolojiler alanında yapay zeka destekli çözümler sunarak uzaktan müşteri edinimini sağlamayı, banka ve finansal kurumlarda iç ve dış sahtekarlığı azaltmayı, maliyetleri önemli ölçüde düşürmeyi ve müşteri deneyimini geliştirmeyi amaçlayan Amani AI,

Tarımsal paydaşlara tarımsal danışmanlık, operasyonel optimizasyon ve pazar içgörüsü sağlamak için kendi özgün dijital ürünlerini ve hizmetlerini kullanan bir tarımsal bilgi şirketi Doktar,

Cep telefonlarını posa çeviren cepte POS uygulaması, fiziki POS ve yazarkasa POS ürünleri ile üye işyerlerinin kolayca banka ve kredi kartı ile ödeme almalarını sağlayan ödeme çözümleri sunan Ödeal,

Kuruluşların iş süreçlerinin, yazılım geliştirme bilgisine ihtiyaç duymadan, verimli bir şekilde otomasyonunu sağlayan ve Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) alanında faaliyet gösteren teknoloji şirketi Robusta, teknoloji odaklı hizmetleriyle girişimciliği destekleyen kurumların ödüllendirildiği Deloitte Fast 50 ‘de yer almaya hak kazandı.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri Deloitte Teknoloji Fast 50 programında ödüllendirilen firmalarımızı tebrik ederiz.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

4 + 14 =

Paylaşım