Cosa’ya 2016 Design Awards İyi Tasarım Ödülü 1 dakikada okunabilir

Nuvia Enerji Teknolojileri’nin bir ürünü olan Cosa “2016 Good Design Awards İyi Tasarım Ödülü” aldı!

Cosa Akıllı Oda Termostatı, 19 Ekim 2016 Çarşamba günü, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin ödülleri verdiği, Design Turkey 2016 Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde, elektronik ürünler kategorisinde “iyi tasarım” ödülüne layık görüldü.
Yarışmada Design Turkey 2016 “iyi tasarım” ödülü alan Cosa, Türkiye’nin ilk akıllı oda termostatı olması ve yerli üretim olmasıyla da fark yaratıyor. Kullanıcılarının kombi ve klimalarını cepten yönetmelerini sağlayan ve geçen kış doğalgaz faturalarından Türkiye çapında ortalama %31 oranında tasarruf ettiren Cosa Akıllı Oda Termostatı’nın endüstriyel tasarımı Umut Demirel tarafından yapıldı. Cosa’nın tasarımı ve çalışma prensibi ile ilgili detaylar için www.cosa.com.tr adresini ziyaret edilebilirsiniz.

 

Cosa Hakkında:
Cosa Akıllı Oda Termostatı, enerjinin verimli tüketimini sağlayan, akıllı, maliyet etkin ve hayatı kolaylaştıran ürün ve servisler geliştirmek ve bundan daha da önemlisi sürdürülebilir bir yaşama katkı sağlayabilmek amacıyla geliştirildi. Tüm donanım, yazılım geliştirmeleri ve ürün tasarımı Türkiye’nin ilk Enerji Teknokenti olan İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Teknokenti’nde yapılan, Cosa Akıllı Oda Termostatı kombi ve klima kullanılan evlerde evin ısısının cep telefonlarından ayarlanmasını sağlayarak kullanıcılarına konfor ve akıllı özellikleri ile de tasarruf getiriyor. www.cosa.com.tr

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

15 − twelve =

Paylaşım