Dialog Semiconductor Tümdevre Tasarımı Dijital Cihazlarda 1 dakikada okunabilir

Dialog Semiconductor’ın tümdevre tasarımları, dünyada yüz milyonlarca cep telefonu, tablet ve bilgisayar çipinde kullanılıyor!

Dialog Semiconductor AŞ, ağırlıklı olarak kişisel, taşınabilir cihazlar için kısa menzilli düşük enerjili kablosuz iletişim, güç yönetimi ve ses işleme çözümleri yanında, LED aydınlatma ve otomotiv uygulamaları için optimize edilmiş son derece tümleşik, karışık işaret devreleri tasarlamaktadır.

Şirket, dünya standartlarında inovasyon yeteneği ve tecrübesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarıyla uyumlu esnek ve dinamik çözümler üreten bir çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır. Dialog Semiconductor, bu yenilikçi ürün geliştirme kabiliyeti ve enerji verimli güç yönetimi sistemlerinde kazandığı dünya çapındaki saygınlığıyla, özellikle akıllı telefonlar, tabletler, taşınır bilgisayarlar, SSL aydınlatma ürünleri ve hızla gelişmekte olan giyilebilir teknolojiler ile IoT uygulamalarına yönelik çözümler geliştirmektedir.

1981 yılından beri hızla büyüyen Dialog Semiconductor şirketler grubunun bir kuruluşu olan Dialog Semiconductor AŞ, belirtilen ürün gamlarına odaklanmış Türkiye’deki yegâne firmadır.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

20 − sixteen =

Paylaşım