Terminal İşletim Sistemi ile Liman Verimliliğini Artırıyor: GullsEye 1 dakikada okunabilir

İTÜ ARI Teknokent firmalarımızdan GullsEye, terminallerdeki konteyner, genel yük, sıvı yük, ro-ro ve depo hizmet süreçlerini hızlandıran bir terminal işletim sistemidir. Optimizasyon ve iş akışı modülleri verimliliği artırırken işletme giderlerini azaltır, gelişmiş izleme ve raporlama modülleri ile GullsEye müşteri memnuniyeti ve kapsamlı bir denetlenebilirlik sağlıyor.

Mobil cihazlar ve web için tasarlanmış zengin dashboard seçenekleri ile tüm istatistiklere ve kilit performans göstergelerine anında erişmek mümkün. Bu özelliği ile GullsEye müşterilerin doğru ve gerçek zamanlı bilgiler ile zamanında karar almasına zemin hazırlar. Ayrıca müşterilere, web ve mobil uygulamalarla operasyonları her yerde yönetebilme ve izleyebilme imkanı sağlar. GullsEye, terminal müşterilerine bütünüyle bir self servis çözüm sunar.

GullsEye‘ın bir diğer önemli katma değeri ERP sistemleri ile kolayca entegre olabilmesidir. Bu özelliği ile etkin bir şekilde resmin tamamına odaklanma olanağı sunar.

GullsEye, yazılım geliştirme, 3D görselleme, süreç optimizasyonu ve tedarik zinciri optimizasyonu konularında kapsamlı bir bilgi birikimine sahiptir.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

6 + 4 =

Paylaşım