Teknokentli İnnova’ya Stevie Awards’tan 3 ödül 2 dakikada okunabilir

İnnova’ya Stevie Awards’tan 3 ödül

Türk Telekom iştiraki İnnova, geliştirdiği Sıradışı Liderler Gelişim Programı ile “Stevie Awards for Great Employers 2017” organizasyonunda 3 ödül kazandı.

 

Türk Telekom açıklamasına göre, İnnova İnsan Kaynakları tarafından geliştirilen Sıradışı Liderler Gelişim Programı, Stevie Awards for Great Employers kapsamında 3 dalda ödüle layık görüldü.

Kategoriler bazında bakıldığında “Problem Çözme Eğitimi”nde altın, “Kişilerarası Yetenek Eğitimi”nde gümüş ve “Profesyonel ya da Yasal Eğitimler” de ise bronz ödül alan İnnova, böylece insan kaynakları alanında ilk defa uluslararası bir platformda ödül kazanmış oldu.

 

Açıklamada görüşlerine yer verilen İnnova Genel Müdürü Aydın Ersöz, küresel anlamda insan kaynakları alanındaki en prestijli ödül organizasyonlarından birinden başarıyla dönmenin kendileri için gurur vesilesi olduğunu belirtti.

Türk Telekom’un sinerjisiyle teknolojiyi hem müşterileri hem de çalışanları için verimli bir araca dönüştürme hedefiyle çalışmaya devam ettiklerini vurgulayan Ersöz, insan kaynakları alanında da teknolojinin geleceğine katkı sağlamak amacıyla birçok projeyi özenle hayata geçirdiklerini bildirdi.

Ersöz, çalışmalarının uluslararası platformlarda ödüllerle taçlandırılmasının kendilerini motive ettiğini ve gelecek projeler için daha fazla güç verdiğini belirterek, “İnnova çatısı altındaki ekip arkadaşlarımız, bu projelerle hem şirketimize hem de sektöre son derece önemli bir katma değer sağlamıştır. Şirketimizin yıllardır süregelen bu başarısının altındaki en önemli detayın bu özverili çalışma olduğunu düşünüyor, bugün evimize götürdüğümüz bu ödüllerde katkısı olan tüm arkadaşlarımı yürekten tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

İnnova İnsan Kaynakları Direktörü Merve Bayülgen de İnnova olarak en değerli varlıklarının çalışanları olduğunu kaydederek, “Şirketin büyümesiyle beraber geliştirilen tüm insan kaynakları uygulamalarında da bu çalışan odaklı yaklaşımı baz almıştır. Geliştirdiğimiz projelerin uluslararası rekabette öne çıkacak ve rakiplerinin önüne geçecek olgunluğa erişmesinden büyük memnuniyet duyuyoruz. Sıradışı Liderler Gelişim Programı’nı hayata geçiren ve bu programa katkısı olan tüm ekip arkadaşlarıma, iş ortaklarımıza ve destekleri için üst yönetimimiz ile yöneticilerimize teşekkür ediyorum.” değerlendirmelerini yaptı.

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

twelve − seven =

Paylaşım