Teknokent Firmalarımız Deloitte Listesinde 1 dakikada okunabilir

Deloitte Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri listesinde gelenek bozulmadı, İTÜ ARI Teknokent firmalarımızdan Pixery ve Mobven listede yeniden yer aldı.

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Deloitte Technology Fast 500™ EMEA listesinde, Birleşik Krallık’tan Revolut firması yüzde 39.754 büyüme ile lider oldu. Bu yılın Teknoloji Fast 500™ listesinde ortalama büyüme oranı geçen yıla göre artarak yüzde 1.258 olarak gerçekleşirken listede 22 EMEA ülkesi şirketleri tarafından temsil edilmiş oldu.

EURO kuru üzerinden büyüme oranlarının hesaplandığı 2019 programında Türkiye’den 21 şirket listeye girmeye hak kazandı.

İşte o listeye giren Teknokent firmalarımız:

 

 

 

 

Mobven, kurumların ve kurumların müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan; kullanıcı deneyimi, teknoloji ve iş stratejisi uzmanlığı ile bu ihtiyaçlara yaratıcı çözümler sunan iş ortağıdır.

 

 

 

 

 

2014’de kurulan ve ilk olarak Funimate mobil uygulaması ile dünyaya adım atan Pixery Labs, Türkiye’deki en büyük yazılım ihracatçıları arasında yer alıyor. Funimate uygulamasıyla kullanıcıların günlük hayatlarında eğlenceli filtrelerle animasyonlu videolar üretmelerini sağlayan şirket, dünyada 30 milyonu aşkın indirme sayısına ulaştı.

Kaynak: https://www2.deloitte.com/tr/tr/pages/technology-media-and-telecommunications/articles/technology-fast-500-emea-2019-results.html

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

16 − thirteen =

Paylaşım