Sürdürülebilir Enerji ve Mobilite Çözümleri: FEV Türkiye 1 dakikada okunabilir

2011 yılında, sürdürülebilir enerji ve mobilite çözümler için küresel ortaklıklar kurma hedefiyle kurulan, İTÜ ARI Teknokent firmalarımızdan FEV Türkiye; otomotiv sektöründe araç geliştirme, yazılım, otonom sürüş, konvansiyonel ve elektrikli itki sistemleri geliştirme alanlarında anahtar teslim mühendislik çözümleri geliştiriyor.

Alanında uluslararası tecrübeye sahip 330 uzmandan oluşan kadrosu ile Türkiye ve dünyadaki araç ve itki sistemleri alanındaki yenilikçi mühendislik ve Ar-Ge projelerine profesyonel mühendislik hizmeti sunan FEV Türkiye, insanları A noktasından B noktasına güvenli, konforlu, hızlı, çevre dostu ve ileri teknolojiye sahip bir şekilde ulaştırmak üzere faaliyetlerini sürdürüyor.

2021 yılında, elektrikli araç üreticisi TRAGGER ile iş birliğine giden firma, %100 elektrikli TRAGGER’i otonomlaştırmak üzere çalışmalarına ise devam ediyor. Bu kapsamda, Türkiye’de üretilen yeni nesil hizmet aracı alan TRAGGER, FEV Türkiye mühendisleri tarafından geliştirilecek akıllı araç fonksiyonları ile otonom hale gelecek.

FEV Türkiye’nin web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

14 − 2 =

Paylaşım