Oyunu Değiştiren Dijital Pazarlama Sistemi: Earnado 1 dakikada okunabilir

Algoritmalar ile pazarlama kararları veren ve yapılması gerekenleri online profesyoneller ile gerçekleştiren bir sistem yaratan, İTÜ ARI Teknokent firmalarımızdan Earnado; 360 derece dijital pazarlama hizmeti sunarak müşterilerinin hızlı büyümesine katkı sağlıyor.

Earnado, markalar için sektör ve rakip analizleri yaparak bünyesindeki online profesyoneller ile çalışmaları yürütürken ayrıca markanın ihtiyacı olan dijital pazarlama çalışmalarının planlama, uygulama ve raporlama süreçlerini uçtan uca yönetiyor.

SEO, sosyal medya ve reklam yönetimi alanında hizmet veren platformun algoritması, veri analizlerine dayalı dijital pazarlama stratejileri oluşturarak reklamların ne zaman ve nasıl oluşturulacağına dair öngörü sunuyor. Ayrıca, yeni bir çalışma ekosistemi oluşturmayı ve pazarlama dünyasını değiştirmeyi amaçlayan Earnado, bu sistem sayesinde gençlere bilgiyi uygulama becerisi, firmalara ise bilgiden ticari kazanç oluşturma yetkinliği sağlıyor.

Toplamda 20 yılı aşkın ekip tecrübesiyle mevcut olarak 9 ülkede 150’den fazla müşteriye ulaşmış durumda olan Earnado, Eylül ayında Amsterdam’da ofis açarak yurt dışı pazarına da açıldı.

Earnado’nun web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

fifteen − six =

Paylaşım