İTÜ ARI Teknokent Firmalarımız Deloitte Listesinde 2 dakikada okunabilir

Deloitte Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri listesinde bu yılda gelenek bozulmadı ve İTÜ ARI Teknokent firmalarımızdan Hitit, Inveon, Kron, Mobven, PayCore ve Pixery yer aldı.

 

 

 

 

1994’de kurulan Hitit Bilgisayar Hizmetleri, sektörün hızla büyüyen oyuncularının en çetin ve karmaşık ihtiyaçlarını dahi karşılayabilecek düzeyde yeni nesil havayolu, havaalanı ve seyahat yazılım ürünleri ve servisleri sağlıyor. Müşterileriyle kurduğu yakın ilişkileriyle tanınan Hitit, ürünleri ve servisleri ile ilgili olduğu kadar, müşteri hizmetleri konusunda da mükemmel geri dönüşler alarak, bu geri dönüşleri daha da kaliteli ve başarılı hizmetlere dönüştürüyor. Rezervasyon sistemleri üzerinden geçen 55 milyondan fazla yolcu ile dünya havayolu PSS (Yolcu Servis Sistemi) endüstrisinde beşinci sırada bulunan Hitit, Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlere uzanan müşteri portföyünü hızla çoğaltmaya ve çeşitlendirmeye devam ediyor.

 

 

 

Inveon, 2006 yılından beri perakende ve tüketim ürünleri şirketlerine omnichannel ticaret odaklı altyapı çözümleri, mobil uygulamaları ve dijital büyüme hizmetleri sunuyor. Inveon üst üste üçüncü kez Deloitte Teknoloji Fast 50 listesinde yer aldı.

 

 

 

 

Kuruluşların dijital dönüşüm hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duyulan altyapı, işletme ve güvenlik sorunlarına yenilikçi yaklaşımlar getiren Kron, tüm küresel pazarlarda ürün ve hizmetlerini ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır. Müşterisine yakın olma, onu iyi anlama ve hizmetlerini zamanında sunabilme hedefleri doğrultusunda global dünyadaki lokasyonlarını artıran Kron şu anda İstanbul, New Jersey, Ankara, Dubai ve Islamabad’da yer alan kadroları ile faaliyetlerini yürütmektedir.

 

 

 

 

Mobven, kurumların ve kurumların müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan; kullanıcı deneyimi, teknoloji ve iş stratejisi uzmanlığı ile bu ihtiyaçlara yaratıcı çözümler sunan iş ortağıdır.

 

 

 

PayCore, 2001 yılından bu yana finans kuruluşları, işlemciler, telekom operatörleri, kişiselleştirme büroları, perakendeciler, terminal/kart satıcıları ve tüm dünyadaki 35 ülkede 185’den fazla müşteriye yenilikçi uçtan uca ödeme çözümleri sunmaktadır.

 

 

 

 

2014’de kurulan ve ilk olarak Funimate mobil uygulaması ile dünyaya adım atan Pixery Labs, Türkiye’deki en büyük yazılım ihracatçıları arasında yer alıyor. Funimate uygulamasıyla kullanıcıların günlük hayatlarında eğlenceli filtrelerle animasyonlu videolar üretmelerini sağlayan şirket, dünyada 30 milyonu aşkın indirme sayısına ulaştı.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

5 + six =

Paylaşım