Geleceğin Teknolojisi ile Üst Düzey Kullanıcı Deneyimi: Nevotek 1 dakikada okunabilir

İTÜ ARI Teknokent firmalarımızdan Nevotek, kurulduğu 2001 yılından bugüne sektörel bazda geliştirdiği ürünlerle, müşterilerine ve iş ortaklarına üst düzey servis sağlayarak, hizmet verdiği kurumun ihtiyaçlarına uygun olarak özel çözümler üretiyor.

Birikim ve yetenekleri ile ileri teknolojileri kullanarak geliştirdiği, dinamik, yenilikçi, katma değerli, akıllı servisler içeren özgün çözümler sunan Nevotek, başta turizm ve otelcilik, sağlık, enerji sektörü olmak üzere küresel ölçekte işlere imza atıyor.

Nevotek çözümlerini oluşturan ürün yelpazesi ve bu ürünlerin diğer sistemler ile birlikte “tek sistem gibi” çalışmasını sağlayan entegrasyon platformu hedeflediği alanlarda öncülük ediyor ve rakiplerine karşı üstünlük sağlıyor.

Gerek edindiği derin bilgi ve deneyimi, gerekse global iş-ortaklıkları ve küresel ölçekte güvenilir teknik desteği ile dünyanın 50’den fazla ülkesinde, okyanus ve denizlerinde Nevotek çözümlerini kullanan çok sayıda otel, hastane, gemi, benzer yapıdaki kurum ve kuruluşlar ile milyonlarca son kullanıcısı bu eşsiz kolaylık ve deneyimlerden faydalanıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

eight + fifteen =

Paylaşım