Dijitalin Gücünü Yeniden Keşfedin: Mobven 1 dakikada okunabilir

2012 yılında kurulan ve müşterilerin ihtiyaçlarına özel teknoloji ve iş stratejisi çözümleri sunan, İTÜ ARI Teknokent firmalarımızdan Mobven; IOS, Android, Windows ve HTML tabanlı platformlar için mobil yazılım geliştirme konusunda hizmet sunuyor.

Bir girişimden ödüllü bir küresel mobil teknoloji işletmesine dönüşen ve Deloitte tarafından dört yıl üst üste EMEA bölgesinin en en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında gösterilen Mobven, 2019 yılında finansal çözümler sektöründeki Asseco Group’un ödeme sistemleri alanındaki şirketi Payten tarafından satın alındı ve böylece ödeme teknolojilerindeki konumunu güçlendirdi.

Türkiye’nin dev şirketleriyle projelere ve iş birliklerine imza atan ve 2015 yılında, İngiltere ve Amerika’da ilk global projelerini tamamladıktan sonra globaldeki çalışmalarına hız veren şirket, hızlı büyümesini sürdürmeye devam ediyor.

Mobven’in müşterileri arasında Türk Hava Yolları, Pegasus, Türkiye İş Bankası, Akbank, İGDAŞ, YemekSepeti, Arçelik, Turkcell ve N11 gibi birçok farklı sektörden çeşitli markalar bulunuyor.

Mobven’in web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

5 × 1 =

Paylaşım