Funimate App Store’da En İyi Aplikasyon 1 dakikada okunabilir

Funimate App Store’da “Best New App” Olarak Lanse Edildi

 

AVCR Firmasının Funimate uygulaması, App Store’da “Best New App” olarak lanse edildi!

İTÜ ARI Teknokent’teki faaliyetine henüz başlayan AVCR Firması, kurucusu Kemal UĞUR’un iş ve akademik deneyimi kapsamında; Gelişmiş video ve görüntü işleme teknolojileri, video sıkıştırma ve video iletişimi konularında başarılı çalışmalar yürütmektedir.
Söz konusu disiplinlerdeki bilgi ve becerisini kullanarak mobil uygulama geliştiren AVCR Firmasının Funimate uygulaması, App Store’da “Best New App” olarak lanse edildi ve kullanıcılar ile buluşur buluşmaz, 100’den fazla ülkede, yoğun ilgi nedeniyle, “Selfie” kategorisinde “Best App” oldu. Funimate, mobil kullanıcıların, inovatif ve eğlenceli filtreler kullananarak hızlı bir şekilde kısa video ve animasyon yapmalarını sağlayarak efekt ve metinlerle de zenginleştirmelerine olanak sağlıyor.

Temel faaliyet alanı video sıkıştırma ve iletişimi olan AVCR firmasının, dünyadaki çok önemli teknoloji kuruluşlarına sattığı çözümlere ek olarak, hobi amaçlı başladığı uygulama geliştirme süreci de sağladığı başarıya istinaden ek bir faaliyet alanı oluşturmaktadır.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

17 − 7 =

Paylaşım