Acrome Geleceğin Mühendislerini Yetiştiriyor 1 dakikada okunabilir

Acrome, myControl robotik eğitim platformlarıyla geleceğin yüksek teknolojisini okuyabilen, donanımlı mühendisler yetişmesine katkı sağlıyor!

ACROME endüstriyel ve akademik alanda kullanılmak üzere robotik ve mekatronik sistemler geliştiren ve aynı zamanda kontrol çözümleri sunan bir firmadır. ACROME, firmanın dört odak noktası olan Otomasyon, Kontrol, Robotik ve Mekatronik kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır.

ACROME bu alandaki faaliyetleri ile sizin çözüm ortağınızdır. Endüstriyel alanda düşük maliyetli, sezgisel ve kullanımı kolay ACROME ROBOT adıyla endüstriyel robot kolunun kullanımını kolaylaştırmaya yönelik çözümler sunmaktadır. Akademik alanda ise eğitim amaçlı ACROME myCONTROL adı altında kontrol sistem düzenekleri geliştirmekte ve üretmektedir. Ayrıca, ACROME PROJECT adı altında veri toplama ve test sistemleri, görüntü işleme ve gömülü sistem kontrolü alanlarında projeler geliştirmektedir. ACROME, enstrümantasyon çözümleri ve veri toplama alanında dünya lideri olan National Instruments firmasının Alliance Partneridir.

ACROME, sanayi ve akademinin gelecek nesil için mekatronik altyapısını geliştirmek amacıyla mekatronik sistemler ve bu sistemleri geliştirenler arasında bir köprü oluşturur. Bizim çalışkan ve özverili ekibimiz uygulamalarınıza en iyi çözümü sunmak için çalışmaktadır.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

19 − eleven =

Paylaşım