Verifone’dan İnovatif Yazarkasa POS Cihazı 2 dakikada okunabilir

Verifone geliştirdiği inovatif yazarkasa POS cihazı ile müşterilerine kullanım kolaylığı ve güvenilirlik sunuyor.

Verifone’nun Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen mobil yazarkasa POS cihazı VX680 ECR; taşınabilirliği, kullanım kolaylığı ve güvenliğiyle hem müşterilerin hem de esnafın ödeme işlemlerinde kolaylık sağlıyor. Cihaz, TÜBİTAK’ın yanı sıra GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından da onaylı. Cihaz, yemek kartı, kupon, sadakat uygulamaları ve kampanyalar ile kullanıcısına özel bir ödeme deneyimi sunuyor. Ayrıca Verifone, Türkiye’de Veri Merkezi bünyesinde 2013 yılından beri TSM (Güvenli Servis Sağlayıcı) hizmeti veriyor. Verifone, TSM merkeziyle tüm sektöre hizmet verirken, farklı uygulamaları daha etkin biçimde hayata geçirip işletmenin ek gelir kazanmasına da olanak sağlıyor. TSM merkezi satış, operasyon, faturalama, bakım onarım süreçlerinde de kullanılabiliyor. Türkiye’nin ilk TSM servisine sahip Verifone, 5 yıldır veri aktarımında ekstra güvenlik ve kolaylık sağlıyor. TÜBİTAK ve GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) onaylı yüzde yüz Verifone üretimi cihaz ile birlikte Verifone, mobil ve masaüstü yazarkasa seçenekleri ile artık her ihtiyaca karşılık veriyor.

İster işletmede ister sahada!

Tüm bankalardan hızlı ödeme alabilmesi sayesinde sıra beklemeyi azaltan cihaz, minimal tasarımı ve hafifliğiyle ister mağaza ya da işletmede, ister sahada her an kolaylıkla taşınabiliyor. NFC temassız işlemleri destekleyen cihaz, PCI PTS 3.X onayı ve VeriShield uçtan uca şifreleme teknolojisiyle güvenlikten taviz vermiyor. NFC temassız işlemleri de destekleyen cihaz, bankacılık uygulamaları, restoran otomasyonu, Verifone Perakende Çözümü, Zubizu uygulaması, kontör yükleme, kupon sadakat uygulamaları ve kampanyalarıyla da hem işletmeciye, hem de müşteriye özel bir ödeme deneyimi sunarak ödeme teknolojilerinde çıtayı yükseltiyor.

Cihazın aydınlatmalı tuş takımı “Splash Resistance” (ani ve az miktarda sıvı sıçramalarına karşın kısa süreli koruma) özelliğiyle özellikle sahada çalışırken meydana gelebilecek kazalara karşı cihazı koruyor. 400 MHz ARM11 32-bit RISC işlemciye sahip cihaz, güçlü işlemcisi sayesinde ödeme işlemlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek beklemelerin önüne geçiyor. Bütün bunlara ek olarak kart yıpranmasını engelleyen çip okuyucusu (Landed SCR) teknolojisine de sahip olan cihaz, yüz binlerce kez işlem yapabilme olanağı sunarak kullanıcılarına tasarruf sağlıyor. Verifone’un ürün portföyü, mali modülü Türk mühendisleri tarafından yazılmış olan cihazla tamamlanıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

eighteen − 11 =

Paylaşım