Uçtan Uca Kurumsal Çözümler: Innova 1 dakikada okunabilir

1996 kurulan ve Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri markalarından olan, İTÜ ARI Teknokent firmalarımızdan Innova; telekomünikasyon, finans, üretim, kamu ve hizmet sektörleri başta olmak üzere her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunuyor.

Büyük ölçekli uygulama geliştirme projelerini yönetmiş, geliştirmiş deneyimli yazılım ve çözüm uzmanlarından, proje yöneticileri, danışmanlar ve analistlerden oluşan 1400 kişiyi aşkın profesyonel kadrosu ile Innova, uluslararası standartlarda ürettiği çözümleri şimdiye kadar 4 kıtada 37 ülkeye ihraç etmeyi başardı.

Uygulama geliştirme, bulut hizmetler, platform ve teknolojiler, altyapı, sistem yazılımı, BT yönetim çözümleri, uy-ge yaşam döngüsü yönetimi dahil olmak üzere farklı alanlarda faaliyet gösteren Innova; kazandığı birçok ödülün yanı sıra 2021 yılında Deloitte Technology Fast 50 Türkiye tarafından Big Star Ödülü’ne de layık görüldü.

2007 yılından bu yana Türk Telekom Grubu Şirketleri bünyesinde yer alan Innova, İstanbul ve Ankara ana ofisleri ile beraber Türkiye’de toplamda 14 ofis üzerinden faaliyetlerine devam ediyor.

Innova’nın web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

two × four =

Paylaşım