Sorunlu Alacak Süreçleri için Yönetim Çözümleri: etcBASE 1 dakikada okunabilir

Geniş kitlelere hitap eden kurumlara, sorunlu alacak yönetim çözümleri sunmak üzere 1995 yılında kurulan, İTÜ ARI Teknokent firmalarımızdan etcBASE; kredi, fatura, çek/senet, otoyol ihlali geçiş alacakları gibi alacaklı işlemler için çözümler geliştiriyor.

Ürünlerini her birinin kendine özel dinamikleri ve işlevi olan finans, enerji, telekom, medya, perakende, otoyol işletmeleri gibi faklı sektörlerin alacak türlerine göre özelleştiren etcBASE; geliştirdiği çözümlerin işletim ve operasyonuna yönelik olarak danışmanlık, geliştirme, bakım, teknik destek, sistem işletim ve eğitim gibi hizmetleri de müşterilerine sunuyor.

etcBASE, ayrıca, tamamen yerli kaynaklarla geliştirmeye devam ettiği YTS ürününü, sektör bağımsız olarak, tahsilatı geciken kurum alacaklarının, birinci gecikme gününden başlayan ve yasal yolla tahsilatına kadar uzanan zorlu bir operasyonun uçtan uca yönetimine imkan veren bir “tahsilat platformu” haline getirdi. Böylece, yazılım çözüm sağlayıcısı olmanın çok daha ötesine geçen şirket, kurum pratiklerinin, tahsilat süreçlerine yönelik incelik ve hassasiyetlerin paylaşıldığı, danışıldığı bir iş ortağı oldu.

etcBASE’in web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

3 × three =

Paylaşım