Sektör Liderlerine Mobil Çözümler Sunuyor: Valensas 1 dakikada okunabilir

2006 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan ve farklı sektörlerdeki şirketlere mobil çözümler geliştiren, İTÜ ARI Teknokent firmalarımızdan Valensas; akıllı tasarım ve son teknoloji mühendislik ürünleri üreterek uçtan uca dijital çözümleriyle iş büyümesini hızlandırıyor ve inovasyonu laboratuvarlardan pazara taşıyor.

Valensas, müşterilerinin mobil ekiplerine katkıda bulunma amacıyla ilk adımda mobil uygulamaları geliştirmeye, ikinci adımda ise bu uygulamalar için desteğe ihtiyaç duymaları durumunda destek sağlamaya odaklanıyor. Valensas’ın iş ortağı olan firmalar için geliştirdiği çözümler, 2008’den bu yana 8 milyon 750 binden fazla tekil kullanıcıya ulaşmış durumda.

Ayrıca, sektörel bazlı özel çözümler geliştiren Valensas’ın VDP (Valensas Digital Publishing) ürünü, medya endüstrisindeki yayıncıların mobil platformlara geçmesine ve farklı bir mobil varlık oluşturmasını sağlarken; Veacon ise mobil uygulamaların kendi kullanıcılarına, konumlarına göre farklı özellik ve hizmetler sunmasına imkan tanıyor.

Telekom, finans, ilaç, FMCG ve otomotiv gibi farklı sektörlerde hizmet veren Valensas’ın müşterileri arasında INGBank, Tekfen Holding, Yemek Sepeti, Sahibinden.com, ÇicekSepeti, n11.com gibi önemli markalar bulunuyor.

Valensas’ın web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

2 × five =

Paylaşım