Pixery Kullanıcıları Animasyonlu Videolar Üretiyor 1 dakikada okunabilir

Pixery, Funimate Uygulamasıyla Kullanıcıların Eğlenceli Filtrelerle Animasyonlu Videolar Üretmelerini Sağlıyor!

Türkiye’deki en büyük yazılım ihracatçılarından biri olan Pixery, Funimate uygulamasıyla dünyada 30 milyonu aşkın indirme sayısına ulaşarak, kullanıcıların günlük hayatlarında eğlenceli filtrelerle animasyonlu videolar üretmelerini sağlıyor.

Pixery (eski adıyla AVCR), yeni nesil mobil reklamlar için yenilikçi video odaklı uygulamalar geliştiren küresel bir teknoloji şirketidir. İstanbul ve Ankara’da iki Ar-Ge ofisi ve San Francisco’da bir uydu ofisi ile Pixery, milyonlarca insan tarafından kullanılan araçları geliştiren 25 kişilik bir ekiptir.

Pixery’nin ilk uygulaması Funimate, daha önce hiç görülmemiş efektlerle harika müzik videoları oluşturmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Çığır açan bir teknolojiyi kullanan Funimate, sadece karmaşık video düzenleme yazılımlarında mümkün olan yetenekleri çok duyarlı ve eğlenceli bir uygulamada toplar. Funimate, Apple’ın lansmanında “En İyi Yeni Uygulama” olarak seçildi ve bunun yanında Google tarafından “Editörün Seçimi” kategorisinde 1. oldu. Funimate aynı zamanda ilk 10’da yer alan bir fotoğraf/video uygulamasıdır ve dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır.

Impresso, sosyal medya için video reklamları oluşturmanın en kolay yoludur. Impresso, her durum için kullanılabilecek yüzlerce profesyonelce yapılmış video şablonu sunuyor. Impresso, Apple tarafından piyasaya sürülmüştür ve son zamanlarda dünya çapında “Today’s Picks” de yer almıştır.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

12 + seventeen =

Paylaşım