Güvenli, Uygun Maliyetli ve Kullanımı Kolay Kurumsal İletişim Yazılımı: Simternet 1 dakikada okunabilir

25 yıla yakın uzmanlığı ile çözüm odaklı, web ve mobil tabanlı uygulamalar geliştiren, İTÜ ARI Teknokent firmalarımızdan Simternet; SharePoint üzerinde paket çözümleri olan ve kurumsal firmalara uygun bütçeyle güvenli ve kullanımı kolay yazılım hizmeti sunan bir şirket. %100 Türk sermayesiyle kurulan Simternet, alanındaki ilk 3 yazılım şirketinden birisi.

Kendi kaynaklarıyla AR-GE yapan ve Microsoft Gold Sertifikasına sahip Simternet, 50’den fazla çalışanı olan şirketlerin kurumsal ve iç iletişim, insan kaynakları, bilgi teknik ve pazarlama departmanları için “Knowizz” adıyla dijital işyeri platformu sağlıyor.

2018 yılında, uluslararası hızlandırma programımız Innogate firmalarından birisi olarak New York ofisini açan Simternet, globalleşme çalışmalarına ise tüm hızıyla devam ediyor. İlk global satışını İngiltere’ye gerçekleştiren Simternet ayrıca, 30’dan fazla kullanıma hazır özellik ile bir günde SharePoint Online’da dijital işyeri platformu sunan tek küresel firma.

Simternet’in müşterileri arasında Allianz, AvivaSA, Şişecam, Çalık Holding, Koçtaş, Ford, McDonald’s, SAYA Grubu, Borsa İstanbul gibi farklı sektörlerden birçok kurum ve marka yer almaktadır ve böylece 100.000’i aşkın çalışan Knowizz hizmetini kullanıyor.

Simternet’in web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

3 × 1 =

Paylaşım