5G Teknolojisi Ürünleriyle Dönüşüme Işık Tutuyor: i2i Systems 1 dakikada okunabilir

2007 yılında telco alanında iş destek sistemleri geliştirmek üzere kurulan, İTÜ ARI Teknokent firmalarımızdan i2i Systems; yenilikçi fikirler yaratan ve bunları entegrasyona dönüştüren uluslararası bir bilgi teknolojileri şirketi olarak i2i, OSS ve BSS konularında çeşitli hizmetler sunmanın yanı sıra tüm BT Telekom alanında da sistem entegrasyon projeleri üretiyor.

Teknolojiye yatırım yapan i2i Systems; profesyonel program yönetimi ve dağıtım metodolojilerini kullanarak verileri girmek, işlemek, yorumlamak, depolamak, sınıflandırmak ve temizlemek için birden fazla sistemi entegre ediyor.

Ayrıca, 5G ağ platformunun toplumların yenilik ve iş birliği yapma, üretme, yönetme ve sürdürülebilir bir şekilde yaşama şeklini tamamen değiştireceğini savunan i2i Systems, bu alanda da çalışmalarına devam ediyor. 5G dönüşüm yarışında operatörlere ve dikey sektörlere yardımcı olmayı hedefleyen i2i Systems’in Core Network, RAN, IMS-TAS (VoNR) ve Mission Critical Services olmak üzere 4 adet 5G ağ ürünü bulunuyor.

Müşterilerine; danışmanlık hizmetleri, sistem entegrasyonu, yazılım ve sistem geliştirme ve kalite güvencesi ve test olarak farklı süreçlerde destek sağlayan i21 Sytems ayrıca, kendisini sadece çözüm sağlayan bir satıcı değil müşteri ekiplerinin bir parçası olarak konumlandırıyor. i2i Sysytem’in markaları arasında Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, QNB Finansbank ve Türk Hava Yolları gibi güçlü markalar bulunuyor.

i2i Systems’in web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

seventeen + 9 =

Paylaşım