İVMEKA Geliştirdiği Yazılım ile İnsan Gücünün Önüne Geçiyor 1 dakikada okunabilir

İVMEKA tarafından geliştirilen, makine imalatındaki sac metal bileşenlerin üretilme sürecinde insan gücü yerine yazılım teknolojisini kullanan SOLIDGUN sistemi ile sac metaller için imalat hazırlığı kolaylaşıyor.

Sac metallerin açınımlarını otomatik olarak hazırlayan SOLIDGUN; ister montaj içinde ister çoklu gövde olsun tüm hesapları yapar ve imalat öncesi tüm hazırlığı sizin adınıza tamamlar.

HIZLI

Montajların içindeki her bir sac metali isterse çoklu gövde olsun dakikalar içinde bulur, gövdeleri tek tek ayrıştırır imalata uygunluğunu kontrol eder. Binlerce sacın açınımını alıp, malzeme ve kalınlığa göre sınıflayıp istenen formatta kaydeder. Tüm sacların bir arada bulunduğu toplu DXF/DWG gibi ek çıktı özellikleri ile sizi saatler süren işlemlerden kurtarır.

KESİN

Sacların açınımı ile ilgili tüm detay hesapları halleden SOLIDGUN, otomatik ölçülendirmeden boşaltma sayısına, işlenmeden önceki ve sonraki fiziksel tüm değerlere kadar olan hesaplama işlemlerini yüksek hassasiyetle yapar. Sipariş ve imalat öncesi size maliyet ve süre ile ilgili net sonuçlar verir.

KOLAY

Sadece 3 adımda çalıştırabileceğiniz kullanıcı dostu bir yazılım olan SOLIDGUN, birden fazla dosya ekleme ve konfigürasyon seçebilme özellikleri ile rahat bir kullanım sağlar. Son yaptığınız ayarları hafızasında tutarak, bir sonraki çalıştırmada sadece dosya ekleyerek istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlar.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

16 − 6 =

Paylaşım