SMG 30 Ülkeye Müzik Yayını Yapıyor 2 dakikada okunabilir

İTÜ ARI Teknokent Firmalarından SMG 30 Ülkeye Müzik Yayını Yapıyor!

Ar-Ge’sini İTÜ ARI Teknokent’te gerçekleştiren SMG, Türkiye’de başta perakende olmak üzere 10 binden fazla noktada kapalı devrede yasal müzik, anons ve reklam hizmeti sunuyor. 30 ülkede, 700’den fazla müşterisinin, 10.000’den fazla noktasına hizmet veriyor.

SMG, müzik ile teknolojiyi birleştirerek, Türkiye’de açık mekanlarda kapalı devre yasal müzik yayının yanı sıra anons ve jingle yayını da yapıyor. Harmonik benzerlik, üçüncü parti entegrasyonu, SaaS (Software as a Service) gibi pek çok yenilik üzerinde çalışıyor. Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin yarıştığı Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye’de ilk 50 şirket arasına girmeyi başardı.

SMG‘nin sadece bir müzik değil aynı zamanda bir teknoloji şirketi olduğunu anlatan SMG Yönetim Kurulu Üyesi Moris Alhale “Binlerce şubeli market zincirlerinden otellere kadar geniş bir işletme yelpazesine seslenen SMG, hizmet verdiği firmalarda müzik yayınını interneti sürekli kullanarak değil depola-çal yöntemiyle tek merkezden gerçekleştirmektedir. Kurumların ihtiyacına yönelik tüm işletme müziği çözümlerini özellikler eklenen ve sürekli geliştirilen yazılımımız aracılığıyla sağlıyoruz. SMG Player Version 8 projesiyle İTÜ ARI Teknokent’e girmeye hak kazandık, teknik ekibimiz 2017 yılından beri Teknokent’te AR-Ge çalışmalarına devam ediyor. Harmonik benzerlik, üçüncü parti entegrasyonu, SaaS (Software as a Service) gibi pek çok yenilik üzerinde çalışıyoruz. Ayrıca yeni markamız Snapmuse’un ürettiği, tüm hakları bize ait olan farklı tarzlarda müziklerle tamamen yasal platformda ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmet ve teknolojimiz ile dördüncü kez ilk 50’de yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

14 − nine =

Paylaşım