Solvoyo Inbound logistics tarafından 2017’nin en iyi 100 bilişim sağlayıcısından biri olarak secildi

Boston, MA: Tedarik zinciri planlama teknolojisinin inovatif lideri Solvoyo, Inbound Logistics dergisi tarafından lojistik bilişim sektöründe 2017’nin en iyi 100 firmasından biri olarak seçildi. Bu ödül, Solvoyo’nun tek bir platformda uçtan uca tedarik zinciri planlama ve gelişmiş büyük veri analizi yetileri ile firmaların tedarik zinciri operasyonlarına sağladığı değeri öne çıkardı.

Her yılın Nisan ayında, Inbound Logistics dergisinin editörleri, okuyucuların hızlı değişen teknoloji ihtiyaçlarını karşılayarak lojistik alanında operasyonel mükemmellik sağlayan 100 bilişim şirketini seçiyor. En iyi 100 teknoloji şirketi, Inbound Logistics dergisi okuyucularının ölçeklenebilirlik, sadelik, hızlı ROI ve implementasyon kolaylığı gibi ihtiyaçlarını karşılama yetilerine göre seçiliyor.

Inbound Logistics dergisi editörlerinden Felecia Stratton, “Solvoyo’nun sunduğu teknoloji çözümü, Inbound Logistics okuyucularının daha esnek ve optimize edilmiş lojistik operasyonları yaratmalarını ve yönetmelerini sağlıyor. Sektör liderleri tedarik zinciri atikliği, kolay envanter yönetimi ve çoklu kanal (omni-channel) ve e-ticaretin kompleks yönetimini sağlayabilecek gelişmiş planlama tekniklerine ihtiyaç duymaktadır. Solvoyo bu ihtiyaçları karşılayan çözümleri sayesinde Inbound Logistics editörleri tarafından 2017’nin en iyi 100 bilişim şirketinden biri olarak seçildi.” dedi.

“Solvoyo, tedarik zincirinin tüm silolarında siparişler ve besleme planları ile hammadde ve dağıtım lojistiğini bütünsel bir yaklaşımla planlaması ve optimize etmesi ile benzersiz olup bu sayede şirketlerin toplam servis maliyetlerinde önemli bir düşüş sağlamasına yardımcı olmaktadır. Her gün daha çok gelişen tedarik zinciri planlama yetilerimizin müşterilerimize sağladığı değer ile kazandığı ödüller bizi çok mutlu ediyor.” Koray Doğan, Solvoyo CEO.

Inbound Logistics Dergisi

1981 yılındaki başlangıcından bu yana, Inbound Logistics dergisinin eğitici misyonu; talebe dayalı lojistik yönetimi uygulamalarının faydalarını göstermek, şirketlerin hammadde akışının talebi karşılayacak şekilde yönetimi için ihtiyaç duyduğu bilgileri sağlamak ve şirketlerin iş süreçlerini bu amacı destekleyecek şekilde geliştirmektir. Inbound Logistics, şirketlerin lojistik süreçlerini verimli bir şekilde yönetmelerine ve daha az ve daha hızlı envanterle lojistik maliyetlerini minimuma indirgemelerine rehberlik edecek gerçek hayat uygulamaları ve karar desteği ile şirketlerin tüm değer zincirinde ölçülebilirliği desteklemektedir. Daha fazla bilgi için: www.inboundlogistics.com.

Solvoyo Hakkında:

Solvoyo, tedarik zinciri dünyasında devrimi destekleyen, yenilikçi bir tedarik zinciri planlama ve optimizasyon platformudur. Planlama ve uygulama arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olan Solvoyo platformu, talep tahmini, envanter optimizasyonu, üretim planlama, mağaza-depo besleme, sipariş karşılama ve nakliye ve lojistik planlaması ile tedarik zincirini oluşturan tüm fonksiyonların uçtan uca planlanmasını sağlamaktadır. Aynı platformda stratejik, taktiksel ve operasyonel kararların alınmasını sağlayan tek şirket olan Solvoyo, ölçülebilirliği, analitik yetileri ve hızlı implementasyon süreciyle müşterilerinin kısa sürede tedarik zinciri performansında önemli iyileştirmeler elde etmesini sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için: www.solvoyo.com

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

Paylaşım