Artiwise Veri Analitiği Platformu Yüzde 90’ın Üzerinde Başarı Sağlıyor

Artiwise, veri analitiği platformu ile tüm yazılı kaynakları analiz ederek yüzde 90’ın üzerinde başarı sağlıyor!

Artiwise yapay zeka ve makine öğrenmesi ile çalışan bulut tabanlı veri analitiği platformudur. Tüm yazılı kaynaklarınızı kullanışlı ara yüzleri ile analiz ederek %90 üzerinde başarı oranı ve %70 verimlilik ile aksiyon almanızı sağlar. Başvurunuz sonrasında Türkçe ve İngilizce dil desteği olan Artiwise Metin Analitiği Platformu’nu kısa sürede deneyimleyebilirsiniz.

Makine Öğrenmesi ve Doğal Dil İşleme Teknikleri;

Artiwise ile veri analistleri ve uygulama geliştirme uzmanları, makine öğrenmesi ve doğal dil işleme (natural language processing) tekniklerini bilmelerine gerek olmaksızın veri modellemesi yapabilirler. Ürünün API‘ lerini kullanarak analiz sonuçlarını istedikleri platformlara taşıyabilirler. Müşteri yöneticileri, pazarlama uzmanları, medya ajansları vb. müşteriye yakın iş birimlerinde çalışan ekipler akıllı Artiwise modüllerini kullanarak istedikleri marka, rakip, ürün, hizmet vb. ile ilgili tüm yazılı içerik analizlerini raporlayabilirler.

Kullandıkça Öde Modeli;

Artiwise metin analitiği platformu bulut üzerinden kullandıkça öde modeliyle hizmet vermektedir. Bu sayede firmalar projeleri için ek yatırım yapma ihtiyacı duymadan, proje yatırımının geri dönüşünü (ROI) rahatlıkla görebilmektedirler. Regülasyon kısıtları olan ve verisini bulutta bulundurmak istemeyen firmalar için yerinde kurulum yapılarak hizmet verilebilmektedir.

 

Benzer İçerikler

Yorum Gönder

Email adresiniz yayınlanmayacak. İşaretleri alanları doldurmak zorunludur.

Paylaşım